Geliodor Grupp OÜ

Ametlik esindaja Balti riikides

 

Kassi 4,Tallinn
12618, Estonia

  +372 580 700 74
  info@icesonic.ee
  ICESONICEESTI


Firmast

Geliodor Grupp

ICEsonic kohta 

ICEsonic on enam kui kümneaastase kogemusega auhinnatud ettevõte, mis asutati aastal 2000. ICEsonic arendab kuivjää pihustusseadmeid, mis pakuvad unikaalset ja kulude poolest soodsat lahendust kuivjää survepuhastustehnika valdkonnas. ICEsonic kuivjää pihustussüsteemid on tänasel päeval tuntud juba kogu maailmas. Me pakume oma klientidele mitte ainult kvaliteetseid kuivjää pihustusseadmeid, vaid ka väga professionaalset turustusvõrku ja tehniliste ekspertide tuge müügijärgse teeninduse keskustes üle maailma. Meie ühiseks eesmärgiks on usaldusel põhinevate suhete loomine. See ühine eesmärk aitab meil säilitada oma veendumust, et suured inimesed teevad suuri tegusid. Alates aastast 2009 asub firma peakontor Nova Gradiskas, Horvaatias.

Firma 

ICEsonic püüdleb ülemaailmselt kuivjää pihustusseadmete tipptootjate hulka kuulumise poole. Meie kogenud tootmisüksus kasutab tahke modelleerimises puhul uusimat võimalikku tehnoloogiat, mis tugineb CAD projekteerimisel, CNC-töötlemisel, laserlõikusel ja CNC- painutamisel. Meie keevitajad on spetsialistid roostevabade teraste ja eksootiliste materjalide keevitamisel. Meie insenerid püüdlevad alati uute ja veelgi täiuslikumate toodete poole tiheda ja kõikehõlmava koostöö kaudu meie partneritega ja klientidega.

Puhastamine kuiva jääga

Puhastamine kuivjääga on puhastusmeetodina kiidetud heaks Ameerika Ühendriikides USDA (Põllumajandusministeerium), FDA (Toiduainete järelevalve and ravimiamet) ja EPA (Keskkonnakaitseagentuur) poolt. Kuivjää meetodit võib kasutada seadmete puhastamiseks ka toiduainete töötlemisel. See puhastamise meetod ei paiska atmosfääri kahjulikke gaase ja puuduvad sekundaarsed jäätmed. Antud meetod on ohutu ja mittetoksiline (kuivjää graanulid aurustuvad pärast puhastatava pinnaga kokkupuudet atmosfääri). Kuivjääga puhastamine kaitseb teie töötajaid (puuduvad ohtlikud keemilised ained) ja rõõmustab teie rahakotti, sest firma ICEsonic turustab hinnalt kõige soodsamaid kuivjää pihustusseadmeid.