Geliodor Grupp OÜ

Ametlik esindaja Balti riikides

 

Kassi 4,Tallinn
12618, Estonia

  +372 580 700 74
  info@icesonic.ee
  ICESONICEESTI


DryIce +

Kuiva jää ja liiva pihustamine ainult ühe seadme abil – see on ICEsonic’i  uus ökoloogiline tehnoloogia. Selle revolutsioonilise  süsteemi abil täidetakse lünk kuiva jääga pihustamise ja liivapritsiga pihustamise vahel ning suures osas kuiva jää pihustamise teadaolevate eeliste kasuks.

Selle tehnoloogia puhul lisatakse kuivale jääle poleerimisvahendit. See uus pihustusmeetod on kiire, efektiivne, kulude poolest säästlik ja eemaldab kogu mustuse, mida ei ole olnud võimalik kuiva jää pihustamisega  eemaldada. Selle tehnoloogia puhul tekib  siiski 50 korda (!) vähem utiliseerimist vajavat  pihustusainet kui tavaliste liivapritside korral. ICEsonic seadet saab rakendada nii puhtalt kuivjää  pihustusseadmena  või siis täiendavaid poleerimisained kasutades  lihviva kuivjää pihustusseadmena. Te saate valida  mitte ainult puhastusmeetodit, vaid ka poleerimisvahendit  ning muidugi puhastusmeetodi intensiivsust. Poleeraine paigutatakse eraldi konteinerisse ning seda võib soovitud koguses kuivale jääle pihustamise käigus lisada. Lisamist juhitakse pihustuspüstoli kaudu.

Töödeldava  objekti pinda ei suleta ega  muudeta  tänu madalale kineetilisele energiale (vastupidiselt tavalise liivapritsiga töötlemisele). Reeglina lisatakse kuivjääle poleerimisained 15% kuni 20%. Selline segu tekitab väga piiratud koguses tolmusaastet ja annab suurepärase puhastustulemuse. Kasutatava  poleerimisvahendi tüüp  ja suurus sõltuvad puhastamise rakendusvaldkonnast. Me soovitame kasutada 75 μm kuni 150 μm suuruseid poleeraine osakesi. Suuremaid  poleerimisosakesi kasutades (kasutada saab osakesi suurusega kuni 1,5 / 2,0 mm) suureneb ka tagasipõrke risk, mis toob kaasa asjakohaste ohutusmeetmete vajaduse.